Meteen naar de inhoud

TERUGBLIK DUITSLAND ONTBIJT BIJ SPIRO

Een mooie compacte groep ondernemers verzamelde zich op dinsdag 20 juni vroeg in de ochtend bij Spiro B.V. in Emmen. Hier werd gezamenlijk ontbeten en gepraat over Duitsland.
Samen met Aldo Lodder van de Duits-Nederlandse Handelskamer was een mooi programma opgesteld.

Ons bestuurslid en eigenaar van Spiro B.V. vertelde kort iets over zijn bedrijf. Daarna ontstond er een mooi interactief gesprek tussen Ruben en Aldo waarbij ook de overige deelnemers uitgebreid bij werden betrokken. Vervolgens was het de beurt aan Saman Bahmai van BMtec. Deze beide bedrijven werken ook veelvuldig samen. Wat opvallend was is de diverse ervaringen met Duitse ondernemers. Deze bleken heel verschillend.

Met het ontbijt achter de kiezen en veel informatie te hebben opgedaan volgde nog een rondleiding door dit mooie bedrijf. Ruben kan met recht trots zijn op Spiro B.V. en dat straalde hij ook uit.
Namens alle aanwezigen bedankt voor de gastvrijheid en de gemoedelijke sfeer.